SMZ: “Summer 2019”

Slovenský minifutbalový zväz pripravuje pre svojich fanúšikov v letných mesiacoch nezabudnuteľné športové podujatie. Najnovší celonárodný projekt pod názvom Socca Slovakia Champinoship 2K19, ktorý sa uskutoční 29. augusta v Bratislave, bude oslavou slovenského minifutbalu a taktiež poslúži ako nástroj pri tvorbe reprezentačného výberu na Majstrovstvá Sveta 2019!

  • Majstrovstvá Sveta 2019 / Kréta / Grécko

___________________________________________

Socca World Cup 2019 je jednoznačným vrcholom sezóny a tomu je podriadená aj celá príprava. Už v najbližších týždňoch absolvujú predstavitelia SMZ hneď niekoľko ciest s účelom nadivazania spolupráce, kde sa pokúsia odprezentovať model SMZ orientovaný na minifutbal, samotné ligy a hráčov.

___________________________________________

Dôležitým check-pointom v rámci našej prípravy na svetový šampionát bude bez pochýb Socca Slovakia Championship, turnaj na konci augusta, ktorý bude celý orientovaný opäť na hráčov a ich komfort!

  • Socca Slovakia Championship 2019

___________________________________________

Oslovené budú najlepšie mužstvá a hráči s ktorými spolupracujeme, turnaj bude v režime “ForFree” , kde všetky vzniknuté náklady vrátane servisu, občerstvenia či kultúrneho programu pôjdu na “účet zväzu“.

___________________________________________

Postupne Vám v rámci aktívnej letnej kampane predstavíme mužstvá, ktoré sa na tomto podujatí zúčastnia a na ktoré mená sa môžete vopred tešiť! Tešiť by sa už mali aj ozajstní futbaloví fajnšmekri. Podujatie nám totiž okorení sprievodný športový program, ktorým bude nezabudnuteľný zápas LEGIEND slovenského futbalu vo formáte 5 + 1. Toto stretnutie, ktoré môžeme vopred bez okolkov označiť za “Súboj Titánov“, bude zároveň aj “symbolicky” posledným pre jedného z velikánov tohto športu!

  • Roman Kratochvíl / Mystery MFC / UniLiga

___________________________________________

Nie je žiadnym tajomstvom, že za Mystery MFC hráva v rámci prvej UniLigy Roman Kratochvíl, bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie a profesionál so skúsenosťami z tureckej najvyššej súťaže. Roman patril pravidelne v zostave “čarodejníkov” k základným defenzívnym piliérom, čas a zranenia však len ťažko oklameš a “Kraťo” sa tak lúči aj na poli minifutbalu. My sa tak v okamihu skláňame pred jeho bohatou kariérou, no predovšetkým pred výnimočným charakterom, ktorý ho odjakživa zdobil! Usporiadať rozlúčkový zápas pre takúto legendu preto berieme ako povinnosť a česť! V spolupráci s jeho bývalými spoluhráčmi a taktiež ďalšími futbalovými legendami sa pokúsime o to, aby každý aktér tohto podujatia vrátane diváka odchádzal na sklonku dňa domov spokojný! Prvé LEGENDY Vám predstavíme už čoskoro, môžeme Vás však ubezpečiť, že sa máte na čo tešiť…

___________________________________________

Dôležité odkazy:

International Socca Federation – ISF

Web: https://soccafederation.com/

FaceBook: https://www.facebook.com/InternationalSoccaFed/

Tento záznam bol publikovaný v Novinky . Uložiť odkaz do záložiek.