Slovenský minifutbalový zväz so silným partnerom

Pár dní pred odchodom na MS v minifutbale, na ktoré sa Slovensko dostalo prvýkrát v histórií tohto športu sa predstavitelia SMZ dohodli na úzkej spolupráci so spoločnosťou SUPERFUTBAL.SK. Táto spoločnosť sa špecializuje na eshop športového oblečenia a vybavenia. Práve Superfutbal.sk bude veľmi významným partnerom pre SMZ, ktorý plánuje niekoľko zaujímavých projektov.

Superfutbal.sk

Pre spoluprácu so SMZ som sa rozhodol z viacerých dôvodov. Tým hlavným je však ten, že za ním stojí partia ľudí, ktorí sa v minifutbale pohybujú roky a rozumejú mu. Takisto majú osobnostné predpoklady na to, aby zväz fungoval aj po manažérskej stránke a nielen športovej. Ponuku na spoluprácu sme preto prijali s radosťou a budeme sa snažiť pomôcť hlavne po materiálnej stránke. Veľmi sa na to tešíme“, povedal Roman Michálik, CEO a zakladateľ spoločnosti Superfutbal.sk

Roman Michálik
Roman Michálik, CEO a zakladateľ spoločnosti Superfutbal.sk

Vedenie zväzu pocítilo veľkú pomoc od nového partnera už pred odchodom na MS do Lisabonu. Tú si pochválil aj prezident SMZ Javer Gusejnov “Som skutočne rád, že dohoda o spolupráci prebehla veľmi rýchlo a v priateľskej atmosfére. Už na MS sme pocítili podporu od Superfutbalu, za ktorú sme boli veľmi vďační. Som presvedčení, že naša spolupráca napomôže rozvoju minifutbalu na Slovensku“.