Príprava na MS 2018 v Lisabone pokračuje

SMZ sa podarilo prvykrát v histórií Slovenska dostať našich reprezentantov na Majstrovstvá sveta v minifutbale. Keďže sa tento športový  sviatok koná už o pár týždňov, vedenie zväzu zabezpečuje všetky potrebné veci, aby bol svetový šampionát pre našich reprezentantov úspešný.

Výkonný výbor Slovenského minifutbalového zväzu sa jednohlasne zhodol na voľbe trénera pre tento šampionát. Stal sa ním dlhoročný hráč a manažér úspešného tímu 1.FC Pressburg Michal Caňo. Ten sa kormidla chytil hneď od úvodu a spolu s realizačným tímom vybral hráčov, s ktorými začal prípravu.

V rámci prípravy má reprezentácia za sebou dva reprezentačné zrazy. Počas druhého zrazu reprezentácia absolvovala aj modelový zápas s tímom Papalalulu, ktorý patrí medzi to najlepšie čo súčasný minifutbal na Slovensku ponúka.

V rámci ďalšej predšampionátovej prípravy čaká na chlapcov ešte jeden zraz s modelovým zápasov s tímom N3M, ktorý tiež patrí k Slovenskej minifutbalovej elite a na záver si tím zmeria svoje sily v generálke pred MS proti Rakúskemu výberu U21.

Najbližšie dni Vám predstavíme kompletný tím spolu s realizačným tímom.