Predstavujeme Vám SSC 2K19

Vrcholné tuzemské podujatie organizované Slovenským minifutbalovým zväzom Socca Slovakia Championship 2019 sa uskutoční vo štvrtok 29. augusta, v deň 75. výročia Slovenského národného povstania v priestoroch športového areálu Mladá Garda v Bratislave.

Celkovo osem mestských výberov z piatich krajov Slovenska si v tento sviatok zmeria svoje sily a zabojuje o putovný pohár a titul Slovak Socca Champions.

V priestoroch Mladej gardy bude pre účastníkov, ako aj návštevníkov pripravené občerstvenie, chill-out zóna, ako aj sprievodné podujatia v “penaltovom kráľovi” a podobne.

V rámci podujatia sa uskutoční aj rozlúčkový zápas legiend slovenského futbalu venovaný na rozlúčku s futbalom, ako aj minifutbalom bývalému reprezentačnému kapitánovi Romanovi Kratochvílovi. Výkop tohto zápasu je plánovaný na 19:00.

Roman Kratochvíl

Podujatie vyvrcholí bojmi o cenné kovy, ktorých držiteľov spoznáme po finále, ktoré začína o 21:00.

Podujatie bude zároveň slúžiť aj ako nominačný turnaj pre trénera Caňa, keď najlepší hráči dostanú pozvánku na posledný reprezentačný zraz pred odchodom na Majstrovstvá sveta, z ktorého vzíde finálna nominácia.

Viac informácii budeme priebežne dopĺňať.