Mystery MFC víťazom III. Slovak Minifootball Cup

V sobotu 23. júna privítal športový areál FTVŠ UK Bratislava už tretí ročník podujatia Open Summer Cup, v rámci ktorého sa pravidelne organizuje Slovak Minifootball Championship. Medzi minifutbalovou elitou sa najlepšie darilo bratislavskému Mystery MFC, ktorý sa na záver dňa tešil z trofeje.

Mystery MFC – víťaz III. Slovak Minifootball Championship

Po celodenných ťažkých súbojoch v základných skupinách sa medzi štvoricu najlepších prebojovali obhajcovia titulu Superfutbal.sk N3M, tradičný favorit každého podujatia 1.FC Pressburg, Mystery MFC a prekvapenie turnaja FC Cool T.

Najlepšie tri tímy roku 2018

Semifinále medzi Mystery MFC a FC Cool T vyznelo jasne v prospech čarodejníkov z Mystery, ktorý si s prekvapením turnaja poradili 2:0 a postúpili tak do finále.
Zostrihy zo zápasu: tu

Druhé semifinále sľubolabo zaujímavý súboj dvoch silných tímov Superfutbal.sk N3M a 1. FC Pressburg. Aj samotný zápas priniesol vyrovnaný boj keď o postupujúcom rozhodol jediný gól, ktorý sa podarilo streliť 1. FC Pressburg a postúpiť do finále.
Zostrihy zo zápasu: tu

Súboj o III. miesto, v ktorom sa stretol obhajca trofeje Superfutbal.sk N3M bol jasnou záležitosťou hráčov v modrých dresoch, ktorý si s prehľadom poradili s FC Cool T 4:0.
Zostrihy zo zápasu: tu

Finále prinieslo krásne vyvrcholenie celého turnaja. Vyrovnaný súboj zo začiatku vyznieval v prospech “čierneho moru”, ako sa nazývajú hráči 1. FC Pressburg, keď sa ujali vedenia 1:0. Čarodejníci z Mystery sa však nevzdali a aj s prispením svojho kapitána Ladislava Pecka otočili skóre vo svoj prospech a po výsledku 2:1 sa tak tešili zo zisku cennej trofeje.
Zostrihy zo zápasu: tu

Semifinále:
– Mystery MFC 2:0 FC Cool T
– Superfutbal.sk N3M 0:1 1. FC Pressburg

O III. miesto:
– FC Cool T 0:4 Superfutbal.sk N3M

Finále:
– Mystery MFC 2:1 1. FC Pressburg