MÚMF UNILIGA TRENČÍN sezóna 2019/2020

V Trenčíne sa minifutbal po uvoľnení opatrení nanovo rozbehol od soboty 09.06.2020 a my už dnes poznáme majstra Trenčína i víťaza druhej najvyššej súťaže. Obhajoba titulu sa všeobecne považuje za veľmi náročný počin. Keď však v 15 zápasoch stratíte body len raz, aj to si ich bratsky podelíte a nenájdete premožiteľa, nemôžete byť z titulu veľmi prekvapení. Staronovým majstrom Trenčína sa stali chalani z mužstva S.N.P., ktorí obhájili minuloročné prvenstvo a pripísali si do klubovej zbierky už celkovo štvrtý majstrovský triumf.

Majster Trenčína 2019/2020 – mužstvo S.N.P.

Strieborný stupienok taktiež obhájili chalani z FC Letka a bronz si nakoniec uchmatli hráči z Botafogo. Najlepším strelcom prvej ligy sa so 46 presnými zásahmi stal Michal Takáč z mužstva Santos, ktoré svojimi gólmi potiahol na konečnú štvrtú priečku. O 3 góly menej (43x) dal počas celej sezóny Viktor Klemens z Monolitu a bronzovú priečku v súťaži kanonierov si s 32 gólmi pripísal Štefan Kopecký z FC Amigos.

Michal Takáč (Santos) – najlepší strelec 1.ligy

O triumfe v druhej najvyššej súťaži sa rozhodovalo až v poslednom 16.kole, kde na seba v priamom súboji narazili mužstvá bojujúce o celkový primát. FC Stabar Zlatovce síce lepšie zvládol prvé dejstvo a vyhral ho 1 : 0, no po zmene strán to už bola trocha iná pesnička. Hráči Barber Shop Limited piatimi gólmi otočili duel vo svoj prospech, Stabar odpovedal len raz a tak sa víťazmi druhej ligy stali majstri frizúry z BSL.

Víťazi 2.ligy 2019/2020 – mužstvo Barber Shop Limited

Barberi v 16 zápasoch nastrieľali svojím súperom 126 gólov a jednoznačne mali najproduktívnejšiu ofenzívu v rámci celého štartového poľa. Výraznou mierou im k tomu dopomohol s 38 gólmi aj Matej Rožník, ktorý si taktiež vystrieľal aj prvenstvo v súťaži o najlepšieho kanoniera celej ligy. 24 presných zásahov postačilo Jurajovi Kalnássymu (Wrestlers) a Ľubovi Praženkovi (AS Kvetná), aby si vystrieľali striebro a bronz si s 23 gólmi pripísal hráč Stabaru Zlatovce, Aldo Baez.

Matej Rožník (Barber Shop Limited) – najlepší strelec 2.ligy

Dôležité odkazy:

WEB: https://malyfutbaltrencin.webnode.sk/

FaceBook: https://www.facebook.com/mumftn/

Tento záznam bol publikovaný v Novinky . Uložiť odkaz do záložiek.