Gymnázium Metodova víťazom High School Socca Cupu 2018

Víťaz High School Socca Cupu 2018 – Gymnázium Metodova

Premiérový ročník turnaja stredných škôl ovládli študenti z bratislavskej Spojenej školy na Metodovej ulici. Po fantastických výkonoch zdolali vo finále Gymnázium z Pezinka až na penalty. 

Slovenský minifutbalový zväz zorganizoval v stredu 19. decembra 2018 v športovej hale SOŠ Pezinok prvý ročník celoslovenského turnaja stredných škôl s názvom High school Socca Cup. Turnaja sa zúčastnilo celkovo šesť škôl, menovite Gymnázium Pezinok, Obchodná Akadémia Pezinok, Spojená škola sv.Vincenta de Paul Bratislava, Gymnázium Metodova Bratislava, Súkromná stredná odborná škola Trenčín a Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava.
V rámci podujatia sa odohralo celkovo 13 stretnutí (6 stretnutí v rámci základných skupín a ďalších 7 stretnutí o umiestnenie). Víťazom podujatia sa stal tím Gymnázia Metodova z Bratislavy, ktorý vo finále porazil výber Gymnázia Pezinok po penaltách, keď v riadnom hracom čase stretnutie skončilo nerozhodne 1:1. Na treťom mieste sa umiestnila Spojená škola sv. Vincenta de Paul, ktorá v súboji o bronz porazila tím Súkromnej strednej odbornej školy z Trenčína. V rámci individuálnyhc ocenení si trofej najlepšieho strelca odniesol Jakub Hodál z SŠ sv. Vincenta de Paul, najlepším brankárom sa stal Lukáš Rajič z Gymnázia Pezinok a ako najlepší hráč bol ocenení Martin Brunner zo SOŠ elektrotechnickej z Bratislavy.


Všetky zúčastnené tímy si odniesli účastnícke diplomy, najlepšie tri celky si odniesli cenné trofeje, medaile a darčekové poukážky na nákup športového vybavenia. Najlepší jednotlivci si taktiež okrem diplomov a trofejí odniesli poukážky na športové vybavenie (lopty, kopačky, dresy).

Tento záznam bol publikovaný v Novinky . Uložiť odkaz do záložiek.