V Trenčíne pokračuje ligový pohár

V Deň víťazstva nad fašizmom sa konalo 2. kolo Pohára Mestskej únie malého futbalu v Trenčín. Ako sa skončili jednotlivé zápasy a kto postúpil do finále nám priblížil zástupca MÚMF Trenčín Jozef Igaz.

FC LETKA – SANTOS 5:3 (2:1)
V prvom zápase dňa nastúpili proti sebe momentálne druhý a tretí tím z prvej Hummel-ligy a to FC LETKA a SANTOS. Letka nenechávala nič na náhodu a nastúpila v plnej sile, od začiatku zápasu držala loptu a diktovala tempo hry. Získala dvojgólové vedenie, ktoré si po celý zápas dokázala udržať a vždy keď Santos znížil na rozdiel gólu Letka vrátila úder a opäť odskočila na dvojgólový rozdiel.

MONOLIT – SPURS 8:2 (3:0)
Monolit nastúpil bez náhradníkov. V tomto zápase Monolit ukázal, že zo súbojov v prvej lige má väčšie skúsenosti a za prvý polčas tímu Spurs neumožnil vystreliť do priestoru bránky. Spursáci sa až na začiatku druhého polčasu na chvíľu osmelili, čo prinieslo zníženie na rozdiel jediného gólu. Po hlavičkovom zakončení Kováčika sa opäť rozbehol Monolit, nepripustil drámu a dokráčal si po postup do štvrťfinále.

BOTAFOGO – URAWA REDS 9:5 (5:3)
Urawa nastúpila bez svojho kapitána Surovčíka a 20 minút držala s Botafogom krok keď mu bola vyrovnaným súperom. Zlom prišiel v poslednej päťminútovke prvého polčasu, keď sa presadil Bosý a Kanaba, čo sa v konečnom dôsledku ukázalo ako rozhodujúci moment zápasu. V druhom polčase vykresal iskričku nádeje pre Urawu Marcinát svojim hattrickom, keď znížil na 5:7, ale to bolo z ich stany všetko, keďže Botafogo zaklincovalo svojho súpera dvoma gólmi a zaslúžene postúpilo.

DRAGON – FC STABAR ZLATOVCE 12:1 (5:1)
Ševčík s Pavláskom to vybavili!” Do čoho kopli to im tam padlo. Spolu táto dvojica skórovala hneď devúťkrát. Naopak Zlatovčanom sa v tomto zápase nič nedarilo. Viazla im kombinačná hra a taktiež sa nedokázali presadiť v hre jedna na jedna. Tomáš Breznický FC Stabar Zlatovce: „ Do zápasu sme šli s cieľom potrápiť súpera z prvej ligy. Od začiatku sa nám však nič nedarilo a Dragon preukázal svoje skúsenosti a nenechal nič na náhodu. Bol to on čo diktoval tempo.

H.A.R.D. – LAUGARICIO FK 2:3 (1:1)
Najvyrovnanejší súboj, aspoň čo sa výsledku týka, priniesol zápas týchto dvoch súperov. H.A.R.D. nastúpil bez viacerých opôr tímu a absencia čerstvého reprezentanta a kanoniera Gálika bola citeľná. H.A.R.D. sa spoliehal na brejkové situácie a čakal na chybu Laugaricia. Tá prišla po rohovom kope a zlom bránení Merkovského, ktorý otvoril skóre zápasu. Na konci prvého polčasu prišlo vyrovnanie po tvrdej strele Breznického ml. Na začiatku druhého polčasu Prekop a ani Bečka (obaja H.A.R.D.) nevyužili svoje nájazdy. Do vedenia sa opäť dostal H.A.R.D. po nedorozumení obrany Laugarícia a vlastnom góle Tunegu. Dvanásť minút pred koncom zmenilo Laugaricio svoju taktiku čo prinieslo svoje ovocie a podarilo sa im otočiť výsledok a po tesnom víťazstve sa prebojovať do štvrťfinále.

FC BETÓNKO – DELNET TRENCHTOWN 1:11 (0:3)
Delnet svojou aktívnou hrou diktoval tempo zápasu. Betonárom neumožňoval zakončovať a ak sa im aj podarilo prísť do zakončenia, všetko vyriešil s kľudom chytajúci Kolár. Svojimi šiestimi gólmi zostrelil Betonárov Malovec. Betónko sa strelecky presadil až v závere stretnutia keď Vavro zaznamenal čestný gól na 1:10. Následne ešte pred hvizdom rozhodcu upravil Delnet na končných 11:1 a jasne sa tak prebojoval do skupiny štvrťfinalistov pohára.

RUMBURAK – LAMELLAND 5:0 kont.
Lamelland hlásil už pred zápasom, že na tento duel nezložím tím a tak „čarodejníci“ mali uľahčenú cestu do štvrťfinále.

S.N.P. – WRESTLERS 5:0 kont.
Wrestlers sa podobne ako Lamelland nedokázali vyskladať a posunuli tak priebežného lídra 1. Hummel ligy do štvrťfinále.

Tento záznam bol publikovaný v Novinky a označený . Uložiť odkaz do záložiek.