S.N.P v Trenčíne neohrozeným celkom, Santos bojuje o druhú priečku

V Trenčíne sa prvý aprílový víkend odohralo 19.kolo Hummel ligy. Keďže sa v Bratislave konal prvý reprezentačný zraz, niektorým tímom chýbali hráči. Ako sa s touto situáciou vysporiadali mužstvá a ako sa im darilo sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

1. Hummel liga

S.N.P. – H.A.R.D.      13:6  (7:2)

Tím S.N.P. si ide za svojím snom a ani v tomto kole stále nenašiel svojho premožiteľa. H.A.R.D. oslabený o svojho ťahúňa tím Lukáša Gálika, ktorý si plnil reprezentačné povinnosti veľký odpor nekládol a do polčasu už bolo rozhodnuté.

RUMBURAK -SANTOS      2:6 (1:3)

Rumbrak bez Patrika Škvarku, ale po dlhšej pauze vynútenej zranením so Samom Marušincom nestačil na rozbehnutý Santos v čele s ťahúňom Michalom Takáčom, ktorý sa v posledných kolách rozstrieľal.

MONOLIT – DRAGON      7:3 (2:0)

V súboji dvoch tímov zo spodných priečok tabuľky ťahali za kratší koniec Dragoňáci a na svojho premožiteľa už strácajú 7 bodov.

2. Hummel liga

SQUADRA AZZURA – LAGARICIO FK    1:7 (0:4)

Bez Františka Krasňana malo Laugarício veľkú výhodu potvrdiť papierové predpoklady. Laugarício pokračuje v omladzovaní tímu a predstavilo ďalšieho mladíka, ktorý sa hneď strelecky presadil.

COLO COLO – SPURS     2:2  (1:1)

V bránke COLO COLO opať predviedol svoje kvality Marík, ktorého Spursáci nevedeli  dlho prekonať. Bod zachránil v posledných minútach Bočák.

ANŽI MACHAČKALA – FOFO   6:2  (3:0)

Fofákom to na jar nepadá. Opäť ich zradila koncovka. Po zápase sa vyjadril kapitán Zlatko Eckert nasledovne: “Hral sa dobrý futbal z oboch strán, mrzí nás výsledok, ktorý nie úplne zodpovedá dianiu na ihrisku a opäť sme natiahli sériu prehier. Súperovi gratulujeme.”

LAMELLAND – URAWA REDS   0:3  (0:0)

Jozef Šolc v drese Urawa Reds zatiahol roletu a udržal si prvé čisté konto v tejto sezóne. V bráne Lamelland-u bol Peter Dorňák, ktorého prekonal až v 2.polčase ako prvý Peter Marcinát a k nemu sa pridali Hrmo a Režný.

3. Hummel liga

FC AMIGOS – WRESTLERS   10:2 (3:1)

Súboj o prvé miesto v 3.lige lepšie zvládol tím FC Amigos a vedie ligovú tabuľku. Oba tímy majú rovnaký počet bodov a už žiaden spoločný zápas tak sa očakáva súboj na diaľku. Wrestleri sa na zápas zišli okrem Porubana na zápas v plnom zložení.

FC JASTRABIE – TRENCHTOWN B   1:11 (1:3)

Cenu Fair Play si v tomto kole odnáša spolu s plným počtom bodov Trenchtown B. Po tom ako sa zranil hráč Jastrabia a tí nemali nikoho na striedanie, stiahli svojho hráča z poľa aj hostia a odmietli výhodu presilovky. Klobúk dolu a tlieskame.

SRŠNE – FC STABAR ZLATOVCE 3:2 (1:2)

Priebeh stretnutia ako na hojdačke, no šťastnejší koniec pre Sršne.

FC BETÓNKO – LAGARICIO FK-B 5:3 (3:0)

Lagaricio nastúpilo bez hráčov „A“ tímu a na hre to bolo aj poznať. Od začiatku prehrávalo, síce po znížení na 3:2 sa zdalo, že by mohlo zápas zdramatizovať, Betonári nič také nepripustili a 2zásahmi umlčali plány Laugarícia, ktoré sa v závere zmohlo už iba na korekciu výsledku.

T.B.C.WAJATAWÍ – AS KVETNÁ 6:9 (1:4)

Wajatawí na prekonanie svojho klubového rekordu ešte musia počkať. V zápase sa strelecky naháňali Milewski 4 góly(AS Kvetná) a na opačnej strane Šedivý 3 góly.